Seviyeli Sohbet

Seviyeli Sohbet

Seviyeli Sohbet Sitesi neresi? Seviyeli Sohbet Sitesi hakkında bilgiler. Seviyeli Sohbet etmek mümkün mü ?

Seviyeli Sohbet Hakkında bilgiler Sohbet Siteleri‘nde .

Seviyeli Sohbet Sitesi

Türkiye’nin en Seviyeli Sohbet Sitesi tabi ki Ücretsiz Sohbet Sitesi‘dir.

Sohbetde Seviyenin Önemi Nedir?

Seviye sadece sanal alemde değil , real yaşantımızda da bizlere pozitif bir katkı sağlar. Hangi alanda olursa olsun sohbetler seviyeli olursa daha sağlam dostkluklar ve daha kaliteli eğlenceler ortaya çıkar. Sohbetin seviyesi arttıkça insanlar arası bilgi alışverişide artar. Peki kaliteli sohbet sadece küfür etmeyerek mi olur ? Tabi ki de hayır!  Hem  hakaretten uzak olacak hemde bilgiye yakın olacak . En önemlisi öğrenme heyecanını kaybetmemiş olacak. Öğrenme heyecanını kaybetmemiş insanlar muhakkak  sohbet edecek birşeyler bulurlar. Çünü öğrenme isteği sürekli araştırmayı ve merak etmeyi dürtüler. Bu dürtüler oldukcada sorma ve soruşturma gereği duyar. Bunu iki kişi karşılıklı yaptığı zamanda eğlenceli ve bilgili bir sohbet ortamı oluşur.

Seviyeyi Düşüren Haller

Sohbetin seviyesini düşüren haller nelerdir ?

1- Hakaret etme

En yakın iki arkadaş arasında şakasına dahi hakaret edilse , nihayetinde mutlaka  bir sorun oluşur.

2- Aşağılama

Sohbet ettiğin insanı aşağılamak bir nevi kendinden uzak tutmaya yarar. Çoğu zaman şaka amaçlı yapılan bu hareket bazı zamanlar sinir katsayısının yükselmesine ve kalp kırılmasına neden olabiliyor.

3- Kötü Lakap Takma

Aslında bir nevi aşağılama sınıfına girmekte. KArşında ki insana beğenmeyeceği bir lakapla anıldığı vakit sohbet ortamının oluşması dahi çok zordur.

4- Bel Altı Muhabbet

Bir çok bayanı sohbet ortamından uzaklaştıran konuşma. Bel altı şakalar veya muhabbetler bir çok bayan kardeşimizi sohbet ortamından uzaklaştırır. Yapılan bel altı muhabbetleri  erkekler arasında her ne kadar doğal kabul edilsede bir bayan ve erkek arasında yapılmaması gereken hallerden biridir.

5- Kibir Yani Büyüklenme

Sohbet ortamının ortaya çıkması için bilgi vazgeçilmez bir konudur. Fakar sohbet esnasında çok bilgisinden dolayı kibirlenen ve karşısında ki insana büyüklük taslayan insanlar ilerleyen dönemlerde git gide yalnızlaşmaya mahkum kalırlar. Hiç bir ortamda hatta komşuluk ve akrabalık ilişkilerinde dahi kendilerinden başka sohbet edecek insan bulamayabilirler.

Evet arkadaşalr sohbette seviye olayını böylece özetlemiş olduk.

Bedava Sohbet

Facebook

Seviyeli Sohbet

Seviyeli Sohbet

 

Musty Azad 1087
Cevap bırakın