Türkiye'nin Eğlenceli Sohbet
Odalarının Adresi


Şimdi ücretsiz sohbet edin. Türkiye'nin her yerinden bağlanan yüzlerce aktif bay ve bayan kullanıcının bulunduğu sohbet odalarında, anlık olarak sohbet etmenin keyfini çıkarın. Boş zamanlarınızı yeni insanlarla tanışarak daha eğlenceli şekilde geçirin. Yeni insanlarla sohbet ederek, yeni arkadaşlıklar kurun. Üyeliksiz olarak sohbet odalarında sizlerde hemen yerlerinizi alın, doyasıya sohbet etmeye başlayın.
Play Store App Store

Ücretsiz Sohbet Odaları

Ücretsiz Sohbet Odaları nedir ?  Ne amaçla kurulmuştur ? Ücretsiz Sohbet Odaları ‘nda Sohbet etmek için üyelik gereklimi ? radyo dinlenir mi ?  Bedava Sohbet Sitesi
Hakkında ki tüm bilgiler Sohbet Siteleri adresimizdedir.

Sohbet etmek için, kaliteli sohbet için,  seviyeli sohbet için, mobil sohbet için, eğlenceli sohbet için bedava sohbet için >>>> Bedava Sohbet 

 

Ücretsiz Sohbet Odaları

 Real kişilerin sanal plotformlar altında  farklı ülkü, şehir, ilçelerden bağlanarak sohbet ettikleri irc kanallarıdır. Ücretsiz Sohbet Odaları ‘nın en kalitelisi Mobil Sohbet odasıdır.  Bedava Sohbet Sitesi olan mekanımızda seviye birinci şartımızdır.

Ne Amaçla Kullanılır ?

 Real kişilerin sanal dünyada tanışması, sıkı dostluklar edinmesi, belkide hayatının aşkını bulabildiği sanal platformlardır. Ayrıca radyo, oyun, yarışma, istek parça vb gibi aktivitelerle eğlenceli dakikar geçirmenize yardım eder. Ayrıca Web sitemiz de makale, şiir, edebiyat ve tarih bilgileride sizlerle olacaktır.

Üyelik Gerekli mi ?

 Her hangi bir üyelik şartı yoktur Bedava sohbet Siteleri adresine girdiğiniz de sadece nick (Takma isim) yazıp entera basmanız yeterli olacaktır. Üyelikler yalnızca yetkili arkadaşlar için şarttır.

Radyo Dinleyebilir miyiz ?

Radyo dinleyebilir hatta dj’lerimiz den isteklerde bulunabilirsiniz. İstek alan dj en kısa zamanda isteğinizi parça listesine koyacaktır. Ayrıca sesine ve kabiliyetine güvenen arkadaşlarımız dj lik yapabilir.

2018’de kurulan web sitemiz kısa bir irc hayatından sonra özel sebeplerden dolayı kapanmıştı. Yaşanılan olumsuzluklar zamanla atlatılmış ve tüm gücümüzle  yeniden irc dünyasına geri döndük.

Peki Web Sitemiz de Neler Olacak ?

 • Sohbet Odaları
 • Yemek
 • Edebiyat
 • Şiir
 • Tarih
 • İrc Komutlar
 • Sohbet
 • Spor

kategorilerinden oluşacaktır. İlerleyen günlerde nice sürprizlerle karşınızda olacak olan web sitemiz sizler için  eşsiz bir bilgi kaynağı haline gelecektir. SohbetLaf

 

Ücretsiz Sohbet Odaları KURALLARI

1- Türkiye Cumhuriyeti Kurucusu Mustafa Kemal Atatürk ve Silah arkadaşlarına herhangi bir kötü söz yasaktır.

2- Ülkemizin mevcud ve geçmişteki halk tarafından seçilmiş liderlerine kötü söz yasaktır.

3- Ülkemizin varlığını ve birliğini tehlikeye sokacak söylemler yasaktır.

4-  Kişi ve kurumlara hakaret yasaktır.

5- Irk, Dil, Din ve Mezhep ayrımı yasaktır.

web sitemize hoşgeldiniz.

Bedava Sohbet Odaları

Bedava Sohbet Odaları

 Benzer Yazılar

1 Yorum

 1. EĞLENCELİ SOHBET SİTESİ – Sohbetedersin.com

  28 Mart 2020 at 16:28

  […] Zaten muhabbet etmenin en güzel yolu da bu çeşitliliğin fazla oluşu hiç sıkılmadan doyasıya her noktada eğleceli sohbet edebiliyorsunuz. […]

  Cevapla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Son Yazılar

Chat Nehri
27 Temmuz 2021
Zurna Sohbet Odaları
08 Haziran 2021
Tiktok Sohbetleri
04 Haziran 2021
Geveze Sohbet Odaları
29 Mayıs 2021
Toplist 25