İslami Sohbet Odaları

İslami Sohbet Odaları

sohbetedersin ailesi olarak islami sohbet odaları için  açılan sohbet odalarımızda gelen ziyaretçiler ücretsiz tanışıyorlar.

sadece yapmaları gereken almış oldukları rumuzları başkası kullanmaması adına yine ücretsiz kayıt etmeleri olacaktır.

İslami Sohbet Odaları 

İslami sohbet odaları denilince akla gelen Müslümanlar için kabul görülen dinimiz  olan islam gelmektedir. Adı üzerinde bu islami sohbet odalarında yapılan sohbetlerde genelde din üzerine fikir alışverişleri olmaktadır.

Moderatör kontrolünde sohbetler izlenmektedir.  İslami sohbet odalarında bilgi sahibi olmadan farazi konular açılıp tartışılır ise odadan kişi

uyarı alır. Almış olduğu uyarıyı dikkate almaz ise part ettirilr

aynı zamanda islami sohbet odaları içinde radyo odası vardır . Bizim sohbetedersin sitemizde bulunan radyobizbize odası ile yayıncılarla iletişime

geçmek tamamen ücretsizdir.

İstemiş olduğunuz  şarkı ,şiir, ilahi ve ezgiler yayın başlığı altında anos edilerek hitap edilen kişiye sunarlar.

Tasavvuf Sohbet Odaları

Tasavvuf kelime manası yaratılanla yaratanın bir oluşu demektir . Bizde tasavvuf sohbet odaları kurarak   Bütün Allah dostları, kâmil insanlarla sohbet etme arzunuzu gerçekleştirmek için açtık . Manevi birlik ve beraberliği temsil ettiğimiz bu sohbetedersin chat sitesi olarak algılamak bazen yanlış olabilir dost meclisi demek gönül dostları ile birleşmek demek daha doğru olacatır.

İslami konuların tek tek ele alınıp doğruyu  yanlış bilenlere aktarmak iletişim ağımızı güçlendirmek ve gençlerimize

örneklerle sevdirebilme öğretebilme gayreti içindeyiz.

 

Musty Azad 3887
Cevap bırakın