Türkiye'nin Eğlenceli Sohbet
Odalarının Adresi


Şimdi ücretsiz sohbet edin. Türkiye'nin her yerinden bağlanan yüzlerce aktif bay ve bayan kullanıcının bulunduğu sohbet odalarında, anlık olarak sohbet etmenin keyfini çıkarın. Boş zamanlarınızı yeni insanlarla tanışarak daha eğlenceli şekilde geçirin. Yeni insanlarla sohbet ederek, yeni arkadaşlıklar kurun. Üyeliksiz olarak sohbet odalarında sizlerde hemen yerlerinizi alın, doyasıya sohbet etmeye başlayın.
Play Store App Store

Sanal Aşk

Sohbetedersin.com bugün Sanal Aşk konulu makalesi ile ücretsiz sohbet edenlerin karşısın da bir çoğumuz aslın da bu duruma yabancı olmadığı zaman zaman kendileri için de bulunduğu bir çağda yaşamaktayız.

Sanal Aşk aslın da irc ortamları yani arkadaşlık sitelerin de çoğunlukla yaşanması ile adın da ki aşk ‘ı sahte kimliğini almak zorunda kaldı. Aslında hani o güzel yazarlarımız dan Cemal Süreya der ya Görülmese de ,dokunulmasa da kalp de yer verilir bazılarına ..

Zor dur sanal aşk dokunmadan çoğu zaman anı paylaşamadan sözcükler ve seslerden hissiyat ile kalbi ruhu doldurursunuz bir bakıma masum mucizevi olsa da pek tercih edilecek bir şey değil ama işte aşk nerede nasıl geleceği pek belli değil bu sohbet ortamların da karşılaşınca ruhunuza yakın hissettiğiniz kişilere bir den güven duyuyorsunuz sohbeti ve samimiyeti sizi etkiliyor doğaçlama başlayan bir aşk serüvenine katılmış oluyorsunuz çoğu reale yani gerçek yaşama ulaşmadan bitmiş oluyor ve ardında kalan bir taraf daha çok üzülmüş ayrıca hayalli umudu dış dünyaya bağlıyor sanki herkes öyle olacakmış gibi güvensizliğin içinde yaşıyor tedirgin oluyor .

Sanal aşk yaşayıp reale dönen çok az tanıdıklarım var zaten dostlarımız bile çok az bu ortamlar da çünkü kişiler hep bir şey saklama,olduğundan daha farklı yaşamak için belki de bu sohbet ortamları kullanıyorlar bu yüzden samimiyet yazıda kalmış olur .

Yaşayıp yaşamamak aslın da  bir nevi bize kalmış oluyor ama insan real de eksik yaşadığı şeyler olunca bir an sesi ile yazısı ile kurduğu cümleler ile eksik yanınızı kapatacağına inanıyoruz o hevese bazen düşünmeden kapılıp gidiyoruz ben yaşamadım gördüklerim hep bir hüzün deryasın da idi , umarım sizler karşılaşmazsınız doğrucu mahmut bulmak zor bu alemler de , tabi sohbet deryasın da çok yaşanıldığı için adını duyunca irc ortamları geliyor oysa sosyal medya da aslında bu konuda rövanş da gerçi orada yaşanan tanışan kişiler ilerisi daha olumlu oluyor çünkü kişinin yaşantısını gerçekliğini çevresinden daha kolay öğrenmiş oluyoruz .

Tabi her birşeyi geçelim bu konuyu özetleyen şairlerimiz var Can Dündar sözü ile bitirmiş olalım

aşk, ete kemiğe bürününce, düşler küstü. sona erdi, gecelerimin can şenliği…”

 Benzer Yazılar

1 Yorum

  1. admin

    11 Eylül 2019 at 23:38

    Sanalda aşk güzeldir 🙂

    Cevapla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Son Yazılar

İslami Sohbet Odaları
31 Temmuz 2022
Radyo Sohbet Odaları
29 Temmuz 2022
Ege  Chat Siteleri
26 Haziran 2022
Chat Nehri
27 Temmuz 2021
Toplist 25