Üniversite Sohbet Mekanı

Üniversite Sohbet Mekanı

İlkokul birinci sınıftan, lise sona kadar yoğun bir çalışma temposuna giriyoruz. Tüm bunların nedeni eğitim ve öğretim hayatımızı üniversite ile taçlandırmak. Artık çok şükür hemen hemen herkes bir 2 yıllık veya 4 yıllık olmak üzere bir şekilde üniversite okuyorlar. Peki Üniversite ortamları nasıldı şöyle bir hayal edelim ? Genellikle, kampüslerin önünde ki çimlerde oturan, gitar çalan, Üniversite Sohbet alanları akıllara gelir.  Bazıları da sanıyor ki üniversiteye giden gençler sürekli çimlerde oturup oturup geliyor…  Tabi ki öyle değil . Gece gündüz profesör ve öğretim görevlilerinin verdikleri sunumları hazırlayan gençler ve projeler geliştirip, tuğla kalınlığında kitaplar ezberleyen gençlerimiz eğlenmeyi en çok hakeden kitledir.

Üniversite Sohbet ortamları yoğun çalışmaların ardından oluşan ortamlardır. Fakat üniversiteli arkadaşlar, Covid-19 salgını nedeniyle bu ortamlardan aylardır uzak kaldılar. Bizde üniversiteli genç arkadaşlarımızı ücretsiz sohbet odalarına davet ediyoruz.  Türkiye’nin ve dünyanın dört bir yanından gelen üniversiteli arkadaşlarla tanışabilir , yeni tezler ve teoriler üzerinde sohbetler edebilirsiniz.  Bu sayede hem evlerimizde durarak sağlıklı kalabilir hem de Üniversite Sohbet ortamlarını sohbet adresimizde gerçekleştirebiliriz. Pandemi dolayısı ile kampüslerden uzak kalan ülkemizin geleceği gençlere bir hizmet sunuyor ve sohbet mekanımızı sonuna kadar açıyoruz.

Üniversite Sohbet

2019’da hizmete giren web sitemiz, sanal sohbet ortamlarını bu güne kadar başarıyla yürütmüştür. Sokağa çıkma yasaklarının olduğu günlerde, insanlarımızın sıkılmamasını sağlıyor. Kampüslerden ve yurtlarından olan öğrenciler ise Üniversite Sohbet ortamlarını Sohbet odalarımız da gerçekleştirmektedir. Mimar adaylarının, mühendis adaylarının, işletme ve hukuk adaylarının buluştuğu sohbet sitemiz radyosundan yarışmasına bir çok eğlence faktörü ile sizlerledir.

Kampüs önlerinde çim alanlarında oturup Üniversite sohbet ortamı oluşturan üniversiteli gençler, şiirfm şarkıları ile eğlenip yarışma odalarında bilgilerini tazelemektedirler. ŞiirFm dj’lerinden şarkı isteyebilir ve  istedikleri şarkıyı istedikleri  kişiye anonslu bir şekilde armağan ettirebilirsiniz. Yepyeni bir oyunumuz olan şişe çevirme oyunuyla da ne kadar dürüst ve cesaretli olduğunuzu eğlenerek gösterebilirsiniz. Sohbet odalarımızda seviyeli ve keyifli sohbetlere katılabilir ve bilgi birikimlerinizi web makalelerimizde paylaşabilirsiniz. Sağlık Bakanlığımızın “Evde kalın, Hayat Eve Sığar” çağrılarına uyarak evde kalıyoruz ve sohbet sitemize gelerek asla sıkılmıyoruz. Bu sayede sağlıklı kalarak hem ailemizi hemde ülkemizi koruyoruz.

"<yoastmark

Musty Azad 884
Cevap bırakın