Türkiye'nin Eğlenceli Sohbet
Odalarının Adresi


Şimdi ücretsiz sohbet edin. Türkiye'nin her yerinden bağlanan yüzlerce aktif bay ve bayan kullanıcının bulunduğu sohbet odalarında, anlık olarak sohbet etmenin keyfini çıkarın. Boş zamanlarınızı yeni insanlarla tanışarak daha eğlenceli şekilde geçirin. Yeni insanlarla sohbet ederek, yeni arkadaşlıklar kurun. Üyeliksiz olarak sohbet odalarında sizlerde hemen yerlerinizi alın, doyasıya sohbet etmeye başlayın.
Play Store App Store

Türk Chat Sitesi

Sanal alemin en iyi Türk Chat sitesine hoş geldiniz. 2019 yılında faaliyete geçen sohbet sitemiz, yep yeni dostlarıyla sizlerle birliktedir. Aşk, sevgi, dostluk, eğlence ve daha nice aktiviteler sizleri bekliyor. Önümüz kış! İşten yorgun geldiğinde sohbet etmek için Türk Chat sitesine giriş yapabilirsin. ŞiirFm radyosu ile müzik dinleyebilir ve istekler isteyebilirsiniz.  Radyo her sitenin olmazsa olmazıdır. Fakat, ŞiirFm her yerde olmayan bir radyodur. Dj’lerimizi formatları ve yayın akışı ile sizleri bambaşka alemlere sürükleyebilir.

Türk Chat sitesinin olmazsa olmaz kuralları vardır. Bu kesin kurallar sayesinde seviyemizi, kalitemizi ve samimiyetimizi koruyabiliyoruz. Koruduğumuz bu üç etken sayesinde özellikle kadın üyelerimiz gönül rahatlığı ile Ücretsiz Sohbet sitelerinde muhabbet etmektedir. Sadece kadın üyelerimiz değil, erkek üyelerimiz de bu kurallar sayesinde kendilerini güvende hissedebilirler. Türk Chat yöneticileri olarak sağlıklı, ve huzurlu bir ortam oluşması için kurallarımıza sadık oluyoruz. Yöneticilerimizin bu özverili ve disiplinli çalışmaları sayesinde sana alemin en iyi sohbet sitesi olduğumuzu söyleyebiliriz. Şimdi gelin sizlere bu kurallardan biraz bahsedelim.

Türk Chat Kuralları

İşte kurallarımız

 1. Adaletli olmak
 2. Seviyeli olmak
 3. Tedbirli olmak

şimdi bu üç vazgeçilmez kuralımızı sizlere anlatalım

1. Adaletli Olmak

Sadece Türk Chat sitesinde değil, tüm kurum ve kuruluşların sağlıklı yürütülebilmesi için adaletli olmak fevkalede önemlidir. Peki sohbet siteleri nasıl adaletli olur ? Özellikle yönetici olarak seçtiğimiz değerli arkadaşlarımız yetkilerin kullanma konusunda adaletli olmaları herkesin gönlünü ferah ettirebilir. Adaletli olmayan bir yönetici hayal ettiğimizde ne sohbetten keyif alabiliriz, ne de o sohbet adresinde durabiliriz. Bu yüzden Türk Chat olarak adaletli olmak zorundayız!

2. Seviyeli Olmak

Seviyeli olmak zorundayız. Bunun en büyük sebebi ise sitemizi ziyaret eden kadın üyelerimiz içindir. Hiç birimiz tanıdımız kadınları seviyesiz bir ortama göndermek istemeyiz. Ayrıca sadece kadınlar için değil, insan olduğumuzun göstergesi olarak seviyeli olmak zorundayız. Ayrıntılı yazacak olursak; kanal genelinde veya özellerde asla küfür etmemeliyiz, küfür eden kişiler yöneticilerimiz tarafından kanaldan uzaklaştırılacaktır. Kanal genelinde asla cinsel sohbet etmemeliyiz. Her hangi birisini küçük düşürecek davranışlardan uzak durmalıyız. Devletimizi ve milletimizi kötüleyen propagandalardan uzak durmalıyız. Türk Chat olarak herkesin din, dil ve ırkına saygıyla yaklaşıyoruz bu yüzden dil, din,ırk, mezhep ayrımı asla yapmıyoruz. Bu tür tartışmalar seviyeyi etkikeyebilir.

3. Tedbirli Olmak

Bu kural hepimiz için her alanda geçerlidir. Türk Chat olarak tedbirli olmayı kendimize vazife olarak görüyor, siz üyelerimizin de tedbirli olmasını istiyoruz. Peki neden ? Sohbet adresimiz de bir çok koruma 7/24 çalışmaktadır. bizler yinede bu sanal ortamların bin bir tehlikeli tuzakları olduğu bilinci ile, tedbirimizi alıyoruz. Ne kanal genelinde , ne özelde ne de başka sanal platformlarda asla şahsi bilgilerinizi (kimlik,ehliyet,banka hesap no,adres… gibi) bilgilerinizi asla ve asla paylaşmayınız. Bunlar için gerekli önlemler alındı. Fakat biz yine görevimizi yapalım ve sizleri tedbirli olmaya davet edelim.

FiirFm

Türk ChatBenzer Yazılar

3 Yorumlar

 1. miys

  15 Eylül 2020 at 07:48

  Emeginize sağlik

  Cevapla
 2. Neriman

  15 Eylül 2020 at 13:38

  Emeginize saglik güzel paylasim

  Cevapla
 3. SohbetEdersin.Com – Sohbet, Chat, Mobil SohbetAzerbaycan Sohbet Sitesi, Azerbaycanlılarla Sohbet Etmek İçin Tıklatınız

  22 Ekim 2020 at 03:07

  […] Sohbet Sitesi tüm azeri vatandaşlarımızı bizlerle buluşturan bir sohbet adresidir. Türk chat dünyası olarak hep bir araya gelir  eğlenceli sohbet ederiz. Azeri dostlarımızla tanışır […]

  Cevapla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Son Yazılar

Sosyal Sohbet Siteleri
18 Ocak 2021
Mobil Sohbet
16 Ocak 2021
Samimi Sohbet
12 Ocak 2021
Dilekçe
12 Ocak 2021
Toplist 25