Tiktok Sohbetleri

Tiktok Sohbetleri

Tiktok chat siteleri, tiktok arkadaşlığı, tikktok sohbet siteleri. Bu gibi terimlerle üretilen uygulama programları akıllı telefonlarınıza indirdiğiniz zaman olur. Böylelikle hayatınıza da farklı hizmetler sunmaya başlıyor. Videolu iletişim aracı olan Tiktok uygulaması artık tanışma ağı oldu. Dünyanın her yerinde kullanılırn, ülkemizde de oldukça etkindir Tiktok uygulaması. Ayrıca erkek veya kız arkadaş edinmek için de oldukça sık kullanılır.

Tiktok Görüntülü ve Sesli Sohbetleri

Akıllı telefonla da kullanılan videolu iletişim ağı olan Tiktok, aslında canlı yayınları ve sohbet chat için mevcuttur. Mobil sohbet programı da denir buna. 7 den 70 ‘e herkesin kullandığı tiktok uygulaması, özelikle 7-18 arası gençlerin çoğunlukla tercih ettiği uygulamadır. Aynı zamanda oldukça tehlikelidir de. Zira doğru kullanılmadığı sürece dikkat çekmek için paylaşımların görüntülenmesi mümkündür. Üstelik kısadan fenomen olma, para kazanma için saçma sapan videolar ile hayatlarımızı etkiliyor . Toplumun ruh sağlını çoğu zaman bozduğunu düşünüyorum. 13 yaş üzerine serbest olan bir uygulama. Yani bildiğim kadarı ile 13 yaşında iseniz videolarınızı yayınlayıp keşfet’e düşme konusunda bilgi okudum. Tiktok Sohbetleri dediğimizde insanları asıl cezbeden yönü özgürce paylaşımların yapılması. Kendilerine ait videoları sınırsız boyutta çekip atıyorlar.

Tiktok Sohbet Siteleri

Haberlerde sıkça gündeme gelen Tiktok uygulaması kimi zaman da bir hayata son veriyor. Dediğim gibi kullanımı dikkatli olmalı. Çünkü ünlü veya dikkat çekmek için ölümcül videolar çekiliyor. Oysa ki insanlar tehlikeli hareketler ve rekor kırmak için hayatlarını ortaya koyuyor. Sosyal medya dikkatli ve yararlı kullanıldığında çıkan her yeni uygulama aslında bizi sahipleniyor. Bu sebeple düzgün kullanmalıyız. Zira saçma sapan üreticiliğimizden ödün vermeden yapılan her iş, her gaye başarı elde eder. Tiktok artık Z kuşağının  elinde. Nasıl kiFacebook X kuşağı ve Y kuşağı İnstagram gibi uygulamaları kuşaklara göre ayırıyorsa. Aynı durumda her biri içinde dikkatli içerik olmalı ki gelişelim. Eskiden Geveze sohbet platformlarında videolu içerikler paylaşılırdı. Zamanın da tiktok gibi uygulamayı irc de yapan tek sunucu desek yeridir. Hatırlayanlar mutlaka olacaktır. Türkiye’de Geveze Tiktok gibi adres olur mu? Çünkü bu sitede de videolar ve görüntüler genelde sürekli sohbet halinde paylaşılıyordu. Yakında bir başka özellik de hayatımıza girer, o da normalleşir. O halde, hakkımızda hayırlısı diyelim.

Musty Azad 1277
Cevap bırakın