Türkiye'nin Eğlenceli Sohbet
Odalarının Adresi


Şimdi ücretsiz sohbet edin. Türkiye'nin her yerinden bağlanan yüzlerce aktif bay ve bayan kullanıcının bulunduğu sohbet odalarında, anlık olarak sohbet etmenin keyfini çıkarın. Boş zamanlarınızı yeni insanlarla tanışarak daha eğlenceli şekilde geçirin. Yeni insanlarla sohbet ederek, yeni arkadaşlıklar kurun. Üyeliksiz olarak sohbet odalarında sizlerde hemen yerlerinizi alın, doyasıya sohbet etmeye başlayın.
Play Store App Store

Sohbet

Sohbet etmek hakkında geniş bilgi. Sohbet nedir ?  Sanal alemde Kaç çeşit Sohbet Ortamı vardır?

Sohbet için tıklayınız.

Sohbet Nedir ? ve Chat Çeşitleri

İki veya daha fazla kişi arasında oluşan diyaloğa sohbet denir.  Muhabbet veya Chat diyede adlandırılabilir. Günümüzde chat kelimesi daha yaygın olarak kullanılmaktadır. Fakat chat genellikle sanal ortamda kullanılırz. Bizde size sanal ortamda muhabbetin nasıl olacağını anlatmaya karar verdik.

Yüzlerce chat yapma imkanı  sağlayan site ve uygulamalar var. Fakat sizlere  önerimiz Ücretsiz Sohbet sitesidir. Adından da anlayacağınız üzere ücretsizdir. Asla hiç bir şekilde para ödeme ve üyelik şartı yoktur. Ayrıca sıcak kanlı arkadaşlarla samimi bir chat ortamında kendinizi bulur ve Coronalı günlerde bizlerle chat yaparak hem evde kalır hemde sıkılmazsınız.

Başta belirttiğimiz gibi Yüzlerce chat imkanı sunan siteler vardır. Gelin bu siteleri biraz tanıyalım.

Chat Çeşitleri

  1. Facebook Messenger : Dünyaca ünlü sosyal medya sitesinde chat için kullanılan araç MSN olarak bildiğimiz messengerdır.  Görüntülü arama yapabilir, grup konuşması yapılabilir, resim, müzik video gibi paylaşımlarda bulunabilirsiniz. Ücretsizdir.
  2. Skype : Hotmail kullanan herkes bu uygulamadan yararlanabilir. Tanıştığınız veya tanıdığınız kişileri ekleyerek görüntülü ve sesli chat yapabilir, mp3,mp4 gibi dosylar paylaşabilirsiniz. İnternet olan her yerde çalışır ve ücretsizdir.
  3. Twitter : Twitter ‘da dünyaca ünlü bir sosyal medya aracıdır. Fakat chat yapabilme imkanı kısıtlıdır. DirectMessage yani kısaca DM olarak bilinen chat yerinde sadece resim atabilme imkanı vardır.
  4. İnstegram: Bir diğer dünyaca ünlü sosyal medya uygulaması instegram. Son zamanlarda chat olayını geliştiren instegram görüntülü sohbet, sesli sohbet gibi imkanlar vardır.
  5. Flaxchat: Sadece radyo ve yazışma sitesidir. Ücretsiz kurulur ve özel muhabbet yoktur. 2000 ile 2010 arası çok makbul görülen bir chat sitesidir.
  6. Mobil Uygulamalar: Tinder, OkCupid, Happn, Skout vb 10 larca uygulamalar vardır. Bazıları ücretlidir.
  7. IRC Siteleri: Cr, eschat, sürümlü ve yüzlerce mdoeli olan IRC siteleri chat aleminin atasıdır desek yerdir. Bizim alanımız da IRC chat siteleri. Samimi dostlukların, yetenekli djlerin, zeki yöneticilerin olduğu sitelerdir.  güvenliği üst seviyede olan bu siteler chat yapmak için en uygun yerlerdir. Yukarıda da belirttiğimiz g ibi size önereceğim en uygun site Parasız Chat sitesidir.

Chat çeşitleri ile sizlerle birlikte olduk herkese hoş sohbetler. Tarih Sitesi

İl İl Muhabbet KanallarıBenzer Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Son Yazılar

İslami Sohbet Odaları
31 Temmuz 2022
Radyo Sohbet Odaları
29 Temmuz 2022
Ege  Chat Siteleri
26 Haziran 2022
Chat Nehri
27 Temmuz 2021
Toplist 25