Sıcak Sohbet

Sıcak Sohbet

Sıcak Sohbet yapabilmek için Sohbet adresimize girmeniz yeterlidir.

Sıcak Sohbet ‘ten kastımız özel ve samimi bir sohbettir. Biraz bundna bahsedelim.

Sıcak Sohbet

Samimi muhabbetler herkesle yapılmaz. Özel kişilerle yapılır. Bu Samimi muhabbetler ise kanal genelinde değil özel odalarda olur. En özel sırların paylaşılması bu samimiyetin temeli olarak belirlenir.

En özel sırlar ne olabilir ? Daha önce yaşadığı bir olay, karşısında ki kişiye duyduğu ilgi , Cinsel Muhabbet  ,  özel istek ve arzular misali vb konular samimi olduğunuz insanlarla yapılır.

Neden Kanal Genelinde Olmaz?

Her insan bir yapıda değildir. Benim hoş karşıladığım durumu, başkası hoş karşılamayabilir. Ayrıca bu tarz özel konular kanal genelinde değil özel odalarda konuşulması kişi mahremiyeti için önemlidir. Zaten kanal genelinde konuşulan özel muhabbete bir kaç kişi daha dahil  olursa özel olmaktan çıkar ve rahatsız edici sonuçlar doğurur. Ayrıca her nere olursa olsun  kişisel bilgilerinizi özel odalar dahi hiç bir sanal ortamda paylaşmayınız.

Her ne kadar özel hayata saygı versek de güvenliğiniz için kurulan spam filitresi bazı özel bilgilerinizi uyarı odalarına düşürebilir. O yüzden nere olursa olsun kişisel bilgilerinizi asla sanal ortamlarda paylaşmayınız.

Dikkat

  1. Karşınız da ki insanı iyice tanımadan asla kimseyle cinsel muhabbetlere girmeyiniz.
  2. Kanal genelinde veya özelinde asla hakaret edici cümleler kurmayınız.
  3. Kişisel bilgilerinizi hiç bir sanal ortamda paylaşmayınız.
  4. Muhabbetiniz ne olursa olsun lütfen saygı çerçevesinin dışına çıkmayınız.
  5. Lütfen  tanımadığınız insanlara cinsel muhabbet isteğinde bulunmaya kalkmayınız.  Bu konudan şikayet gelirse yöneticiler tarafından engellenirsiniz.

Bütün bu kuralları uyguladığımızda , karşımızda ki insana güvendiğimiz de , kadın-erkek arasında olan aşk veya duygusal bağlam samimi bir ortama neden olacaktır. Bu samimi ortamınızın güvenliğini sağlamak Ücretsiz Sohbet Sitesi ‘nin görevidir.

Kişilerin bilgileri(İp NO gibi, ID gibi, spama düşen cümeleleriniz) korunması tarafımızca sağlanmaktadır.  Türkiye’nin en güvenli muhabbet sitesi 7/24 sizlerin hizmetiniz de olacaktır. Tekrar tekrar altını çizerek söylüyoruz güvenmediğiniz insanlarla hiç bir sanal ortamda kişisel bilgilerinizi asla paylaşmayınız.  Unutmayın kendi güvenliğinizi önce kendiniz sağlayacaksınız. Bizde güvenli şekilde chat yapmanızı sağlayacağız. Hayırlı günler.

 

Tarih Sitesi
Musty Azad 2712
Cevap bırakın