Samimi Sohbet

Samimi Sohbet

Merhaba arkadaşlar Sohbet üzerine yazılmış ,milyonlarca makale yazıları bulunmakta. En Samimi Sohbet
listesine girmek için kendi fikirlerimi paylaşacağım sizlerle

Samimi Sohbet

Günümüzde büyük-küçük herkesin mutlaka ihtiyacı vardır sohbete. Günün stresinden kurtulmak ,ruhen rahatlamak ya da vicdan yükünü azaltmak adına çok zaman tanımadığımız insanlarla sohbet etmeyi isteriz.

Belki de bir kaçış bu kendimizden. Bilinmez Lakin bilinen bir gerçek var ki bunu kimse değiştiremez.

olmasının yan ısıra dezavantajlarda barındırmakta bünyesinde .Fakat o bambaşka bir makale konusu olduğu için sanal sohbet sitelerinin dezavantajını sonra paylaşacağım.

Bireyler tanımadıkları insanlarla ”özel sohbet’i ” çok daha rahat etmekte., İşte burada devreye sanal sohbet siteleri girmekte. Birbirinden farklı onlarca kişinin ortak buluşma alanı olan sohbet siteleri, güvenilir.

Kimi insan’ın özgüven problemi’ni bu tip platformlarda yendiği aşikar. Karşıda ki kişiye sorgusuz-sualsiz içinden geçenleri olduğu gibi aktarmak psikolojik olaraktan iç huzur rahatlığı vermekte

Kurtulamadığınız vidan sesi ya da sebep olduğunuz haksızlıklar .Kimse içinde böyle ağır bir yükle
ömür boyu rahat davranamaz. Huzursuzluğun yanında anksiyete belirtileri,kişilik bozuklukları sergilemenizde cabası.

Sanal sohbet siteleri bu anlamda, tamamen özgür düşüncelerle içiniz deki kelimeleri klawye sayesinde dile döküm şeklini size sunmakta.

”Ne sakıncası olabilir ki ? ” dediğinizi duyar gibiyim. Evet yok.Net bir cevap vermek gerekirse yok ama…Ama-sı şu;hiçbir yerde olmadığı gibi bu tip sanal sohbet sitelerinde kimlik bilğileriniz,Tc numaranız gibi reelinize ait kurumsal bilgileri paylaşmanız doğru ve güvenilir değil.

Bu konuda dikkatli davranırsak tanımadığımız bir kişi ile yaptığımız sohbet’in bize ne gibi zararı olablir ki.

 

Samimi duyguların,güzel arkadaşlıkların başladığı bu siteler insan gelişimi ve kendini geliştirmesi için güzel bir ortam sağlamakta.

Tüm kurallara uyduğumuz takdirde yeni başlangıçlar yapma zamanı gelmedi mi ? Haydi sizde, bizlerle samimi sohbet’in tadına varmak için neyi bekliyorsunu. Hepinize keyifli sohbet’ler diliyorum.

 

 

 

 

Musty Azad 859
Cevap bırakın