Ramazan Sohbetleri

Ramazan Sohbetleri

Ramazan Ayının ilk haftasın da Sohbetedersin.Com ailesi olarak Ramazan Sohbetleri adı altın da bu müjdeli bereketli Ramazan ayımızı şerefini ve faziletini anlatacağız. Seviyeli Sohbet odalarımız da Ramazan Sohbetinin ne manaya geldiğine değineceğiz.

 

Ramazan Sohbetleri

Ramazanın gelmesi ile beraber her yer de telefonlar da, bilgisayarlar da hatta en yakınımız da bile bu kutlu ayımızın bereketi ve fazileti oldukça konuşulmakta .

Öncelike Hayırlı Ramazanlar arkadaşlar bugün dediğim gibi Sohbet odalarımız da İslami sohbet odasına özel Müslüman aileminin on iki ay da bir olan kutlu Ramazan-ı Şerif-i anlatmaya çalışacağım.

Ramazan ismi birlik demektir. Sabır,erdem,emek demekle beraber Ramazan Ayın da kurulan büyük aile sofraları ve o sıcak sohbetleri samimi iftar sohbetleri aynı zaman da gecenin bir vakti sahur sohbetleri ile beraber ailemizle ve çevremizle oldukça iletişimle sağlıklı vakitler geçiriyoruz.

Sohbetedersin.Com tüm islam aleminin hayırlı ramazanlar diler.

Yaptığınız ibadetler Allah tarafından kabul görülmesini dileriz.

En güzel sahur sohbetlerinin yanın da sıcacık sohbetlerle kurulan hayallerin hayırlısı olmasını dileriz.

Ramazan ayı chat odaların da da sabahlara kadar hem canlı yayın hem de sohbetler konusun da çesitli konulara yer vermekte

Ramazan sohbetleri ev ortamından sonra sanal ortamda sadece Sohbetedersin.Com da yapılır. Niçin diyorsanız en seviyeli ve nezih sohbet sitesi olarak Türkiye’nin ilk aranan sohbet odaları olarak  sahur yaptıktan sonra laflamak amacı ile  , iftar açtıktan sonra islami sohbet ve ramazan sohbeti  için nereye gireceğim diye düşünme Sohbet odaları olarak ramazan ayının ilk haftası itibaren her konu da mobil sohbet odaları sayesin de giriş yaparak , islami yorumar,islami sohbetler başlığı altında tartışabilir ve güvenilir sohbet edebilirsiniz.

“Oruç tutmak sadece yemek vakitlerini değiştirmek değildir. Ramazan; göze, dile, kulağa, kalbe, akla oruç tutturmaktır. Yalan, gıybet, dedikodu olmaz. Kalan 11 ayda yapmamamız gerekenleri de öğreten bir mekteptir.

“Ötekileştirmek, gönül kırmak büyük günahtır.”

“En büyük karantina kalplerin karantinasıdır. Kalplerin iyiliğe kapanmasıdır. İnsanın kendi, arzu, heves ve kötülüklerine esir olmasıdır.”

 

Musty Azad 1016
Cevap bırakın