Türkiye'nin Eğlenceli Sohbet
Odalarının Adresi


Şimdi ücretsiz sohbet edin. Türkiye'nin her yerinden bağlanan yüzlerce aktif bay ve bayan kullanıcının bulunduğu sohbet odalarında, anlık olarak sohbet etmenin keyfini çıkarın. Boş zamanlarınızı yeni insanlarla tanışarak daha eğlenceli şekilde geçirin. Yeni insanlarla sohbet ederek, yeni arkadaşlıklar kurun. Üyeliksiz olarak sohbet odalarında sizlerde hemen yerlerinizi alın, doyasıya sohbet etmeye başlayın.
Play Store App Store

Livechat Yazılım

Sohbetedersin.com Livechat Yazılım hakkın da bilgiler vererek türkiye de de kalıcı halde destek amaçlı kullanılması bakımından önemli olacağını düşünmekte. Peki Livechat Yazılım Nedir? Kısaca Bahsedelim;

Livechat Yazılım

Aslında dilimize ingilizceden çevrileyerek Livechat yani canlı destek,yardım masası ve yazılımı ile web anataliğine oldukça kapsamlı şekilde hakim bir nevi canlı destek denilince zaten aklımıza gelen müşteri hizmetleri geliyor bu müşteri hizmetlerinin bize destek sunması amaçlı piyasaya sürülmüş yazılımdır.

Peki Livechat Yazılım Ne zaman piyasaya düştü ondan kısaca bahsedelim .

2002 yılında piyasaya sürüldü ve şu anda LiveChat Software S.A tarafından SaaS iş modelinde geliştirildi ve sunulmuştur.

Sadece canlı destek programı bununla sınırlı değil tabi yanı sırası Diğer birçok destek programında olduğu gibi Live Chat de üç farklı paket ile karşımıza çıkmakta. Bunlar: SoloTeamEnterprise. Ücretsiz versiyonu olmayan bu hizmetin fiyatlarının da oldukça pahalı diye bilinmekte tabi ona göre karar verirsiniz

Livechat Yazılımın nasıl kurulduğu yönünde kısa bilgiler verelim

Hemen hemen her program da 30 gün boyunca ücretsiz olarak deneme süresi bulunmaktadır. Basit bir kullanım var

kayıt olup size verilen  kodu  kapanış </body> etiketinden hemen önceki alana yapıştırmak.

Şunuda dipnot ekliyelim hemen kodun altındaki alanda yer alan FacebookWordPress ve Shopify gibi platformlarda da kurulumu tek bir eklenti ile gerçekleştirebilirsiniz.

Livechat özellikleri hızlı erişimi yanı sıra müşteri gerçekten memnun etmekte , sosyal medya  özelikle müşterilerinin bilgilerini saklamada oldukça hasasdır.

ileri seviye güvenlik hizmeti ayrıca çok takdir gören bir diğer özelliği arasında yer almakta kolay erişim basit kurulum müşteri memnuyeti yüzdeyüz ücretsiz sohbet eden kullanıcılarımızın firmaların da mutlaka kurulmasını tavsiye ettiğimiz bu yazılımı sitemizde tanıtarak yararlı bilgiler arşivinize sunmuştur.

Ayrıca Android ve iOS uygulamaları ile müşterilerinize nerede olursanız olun destek vermenize yardımcı oluyor. Sadece türkçe kalmayıp geniş bir dil yelpazesi sunuyor her dilde çevrimiçi destek sunmakta ,ayrıca 8000’e yaklaşan müşterisi bulunmakta bizler de e-ticaret sitesinin tercihi olan bu şirket kullanıcılarına hem güven hem dolu özellik sunmaktadırBenzer Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Son Yazılar

İslami Sohbet Odaları
31 Temmuz 2022
Radyo Sohbet Odaları
29 Temmuz 2022
Ege  Chat Siteleri
26 Haziran 2022
Chat Nehri
27 Temmuz 2021
Toplist 25