Livechat Yazılım

Livechat Yazılım

Sohbetedersin.com Livechat Yazılım hakkın da bilgiler vererek türkiye de de kalıcı halde destek amaçlı kullanılması bakımından önemli olacağını düşünmekte. Peki Livechat Yazılım Nedir? Kısaca Bahsedelim;

Livechat Yazılım

Aslında dilimize ingilizceden çevrileyerek Livechat yani canlı destek,yardım masası ve yazılımı ile web anataliğine oldukça kapsamlı şekilde hakim bir nevi canlı destek denilince zaten aklımıza gelen müşteri hizmetleri geliyor bu müşteri hizmetlerinin bize destek sunması amaçlı piyasaya sürülmüş yazılımdır.

Peki Livechat Yazılım Ne zaman piyasaya düştü ondan kısaca bahsedelim .

2002 yılında piyasaya sürüldü ve şu anda LiveChat Software S.A tarafından SaaS iş modelinde geliştirildi ve sunulmuştur.

Sadece canlı destek programı bununla sınırlı değil tabi yanı sırası Diğer birçok destek programında olduğu gibi Live Chat de üç farklı paket ile karşımıza çıkmakta. Bunlar: SoloTeamEnterprise. Ücretsiz versiyonu olmayan bu hizmetin fiyatlarının da oldukça pahalı diye bilinmekte tabi ona göre karar verirsiniz

Livechat Yazılımın nasıl kurulduğu yönünde kısa bilgiler verelim

Hemen hemen her program da 30 gün boyunca ücretsiz olarak deneme süresi bulunmaktadır. Basit bir kullanım var

kayıt olup size verilen  kodu  kapanış </body> etiketinden hemen önceki alana yapıştırmak.

Şunuda dipnot ekliyelim hemen kodun altındaki alanda yer alan FacebookWordPress ve Shopify gibi platformlarda da kurulumu tek bir eklenti ile gerçekleştirebilirsiniz.

Livechat özellikleri hızlı erişimi yanı sıra müşteri gerçekten memnun etmekte , sosyal medya  özelikle müşterilerinin bilgilerini saklamada oldukça hasasdır.

ileri seviye güvenlik hizmeti ayrıca çok takdir gören bir diğer özelliği arasında yer almakta kolay erişim basit kurulum müşteri memnuyeti yüzdeyüz ücretsiz sohbet eden kullanıcılarımızın firmaların da mutlaka kurulmasını tavsiye ettiğimiz bu yazılımı sitemizde tanıtarak yararlı bilgiler arşivinize sunmuştur.

Ayrıca Android ve iOS uygulamaları ile müşterilerinize nerede olursanız olun destek vermenize yardımcı oluyor. Sadece türkçe kalmayıp geniş bir dil yelpazesi sunuyor her dilde çevrimiçi destek sunmakta ,ayrıca 8000’e yaklaşan müşterisi bulunmakta bizler de e-ticaret sitesinin tercihi olan bu şirket kullanıcılarına hem güven hem dolu özellik sunmaktadır

Musty Azad 1140
Cevap bırakın