Türkiye'nin Eğlenceli Sohbet
Odalarının Adresi


Şimdi ücretsiz sohbet edin. Türkiye'nin her yerinden bağlanan yüzlerce aktif bay ve bayan kullanıcının bulunduğu sohbet odalarında, anlık olarak sohbet etmenin keyfini çıkarın. Boş zamanlarınızı yeni insanlarla tanışarak daha eğlenceli şekilde geçirin. Yeni insanlarla sohbet ederek, yeni arkadaşlıklar kurun. Üyeliksiz olarak sohbet odalarında sizlerde hemen yerlerinizi alın, doyasıya sohbet etmeye başlayın.
Play Store App Store

Günlük Sohbet

Geçmişe takılı kalma bu seni üzer, geleceğide daha gelmeden düşünme bu da seni kaygılarıdır. O yüzden tamda içinde bulunduğun anı yaşa.” derler. Bu ve buna benzer cümleler  günlük hayatımızda çok duymuşuzdur. Günlük Sohbet de Peki ya bizler ne kadar anı yaşayabiliyoruz?

Günlük Sohbet

Her ne  kadar anı yaşamak istesek de geçmişteki keşkeler, gelecekteki acabalar aklımızdan çıkaramadığımız ve bugünü  kaçırdığımız ortada.
Gelip gelmeyeceği muallak olan bir gelecek için bugünü feda etmek, hayatı ertelemek ne kadar doğrudur?
Aslında insanların anı yaşayamamasının tek sebebi;  ölüm duygusunu bastırmasıdır. İnsanlar hiç  ölmeyecekmiş yaşadıkları için  anı yaşayamazlar. Ölmeyecekleri gibi yaşadıkları için sürekli geleceği kurgular geçmişe takılıp elindeki ” o anı ” heda eder.
Yaşanması gereken anlar yaşanmayıp, gelip gelmeyeceği muallak olan bir gelecek için  bugününü göz ardı edip hayatını erteleyen sen birgün  aynanın karşısına geçip hayıflayanlardan olursun… Günlük Sohbetin tadı ücretsiz sohbet odalarımız da oldukça yayın oluşu biraz daha bizi içe dönük yaşamaktan kurtarıyor

Şair demiş ya;

Şakaklarıma kar mı yağdı ne var?
Benim mi Allahım bu çizgili yüz?
Ya gözler altındaki mor halkalar?
Neden böyle düşman görünürsünüz?
Yıllar yılı dost bildiğim aynalar.

Birgün aynaya bakıp da bunları söylediğimiz an her şey için çok geç olacaktır. Ne o sürekli ertelenen hayatı yaşamaya vakit kalmıştır  ne de elde hatırlanıp gülümseyebileceğimiz anılar.

Sana kalan sadece kocaman pişmanlıklar ve hayıflanmalar..



Benzer Yazılar

1 Yorum

  1. SohbetEdersin.Com – Sohbet, Chat, Mobil SohbetÜcretsiz Türk Sohbet Odaları - SohbetEdersin.Com - Sohbet, Chat, Mobil Sohbet

    26 Nisan 2021 at 03:41

    […] O zaman emin olun ki en doğru yerdesiniz. İnternet sitemize ücretsiz bir şekilde üye olarak sohbet odaları aracılığı ile hiç tanımadığınız insanlar ile duygularınızı paylaşabilir ve sahte […]

    Cevapla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Son Yazılar

İslami Sohbet Odaları
31 Temmuz 2022
Radyo Sohbet Odaları
29 Temmuz 2022
Ege  Chat Siteleri
26 Haziran 2022
Chat Nehri
27 Temmuz 2021
Toplist 25