Türkiye'nin Eğlenceli Sohbet
Odalarının Adresi


Şimdi ücretsiz sohbet edin. Türkiye'nin her yerinden bağlanan yüzlerce aktif bay ve bayan kullanıcının bulunduğu sohbet odalarında, anlık olarak sohbet etmenin keyfini çıkarın. Boş zamanlarınızı yeni insanlarla tanışarak daha eğlenceli şekilde geçirin. Yeni insanlarla sohbet ederek, yeni arkadaşlıklar kurun. Üyeliksiz olarak sohbet odalarında sizlerde hemen yerlerinizi alın, doyasıya sohbet etmeye başlayın.
Play Store App Store

Gecenin Sessizliğini Bozan Yayınlar

Gecenin bir yarısı Dj-İnziva nın o dupduru sesiyle radyonun sesini biraz daha açarak , gecenin sessizliğini bozan yayınlara başlıyoruz .. karanlıklara dalmak gecenin ağırlığı ve sakinliğiyle beraber seçtiği şarkılarla hüzünlenip, dinginleşmek belki… öyle de huzur veriyor işte insana.

Gecenin Sessizliğini Bozan Yayınlar

Gecede bu seçilen şarkıları dinlerken bir boşluk içindeyim ve kendime çıkacak bir yol arıyorum… Sanat müziğiyle geceye kalite kokutmak diye buna denir işte. Dj-inziva ile gerçekten inzivaya çekilmek istiyorum bu karanlıkta bir köşeye.

Çünkü insan bazen yalnız kalmak istiyor ve o yalnızlık iyi geliyor. Kaliteli bir yalnızlık dedikleri bu olsa gerek… =) o zaman DenkFm açılsın

evet insan kendini düşünmeye başlıyor bu şarkılarla, kendi hayatını, kendi değerini ve isteklerini düşünmeye başlıyor.

Kendi dünyasının derinliklerine iniyor, hem gece, hem çalan şarkılar aslında zorluyor seni bunları düşünmek için.

Normalde düşünmediğin ya da zaman bulamadığın olaylar bir bir gözünün önüne geliyor şarkılar eşliğinde, üstünü kapattığın ya da çözemediğin olayları tek tek çözmeye başlıyorsun günün kritiği diyelim… aslında bağ kurmak diyelim diğer insanlarla ve kendi içinle bağ kurabilmek radyo sayesinde olur.

Gecenin sessizliğini bozan yayınlar olduğu sürece her geçen gün de artan bir durum bu çünkü insanlar hem yalnızlaşma eğiliminde hem de sosyalleşebileceği ortamlar aramayı da bırakmamakta bu yüzdendir ki sanal radyolar her geçen gün artan bir dinleyici kitlesi doğru ilerliyor.

 

 

 Radyo dinlemek hem duyguları harekete geçiren hem de ilham veren bir yöntemdir. İnsanların tahmin ettiğinden çok daha güçlü yanları vardır o dinlenen şarkıların, içeriklerin, melodilerin. İnsanların her türlü alışkanlığını etkileyen müzik bir zevk ve gerçekten çok farklı psikoloji üstelik fiziksel ya da zihinsel faydaların da olduğunu biliyoruz.

Müzik terapisi her türlü etkiyi gösteren bir yöntem. Bu kadar kolay, bu kadar bedava ve bu kadar zahmetsiz bir rehabilitasyon varken bence biraz daha kendimize gösterdiğimiz değerin değişmesi gerekmez mi? Önce biz mutlu olmalıyız. Önce biz sevmeyi sevilmeyi bilmeliyiz.

 

Sohbetrock.Com fark ettiğimiz bir diyer husus işte seçilen şarkılar ve insan psikolojisi arasında da öyle bir bağ kuruyor bu sanal ortamlardaki yayıncı arkadaşlar… ve işleri gerçekten zor… üç kişi dinlese de üç yüz kişi dinlese de üç ayrı istek ve üç ayrı ruh var… kırmadan o insanların psikolojilerini ayarlamak gerçekten çok zor… her işte olduğu gibi bu keyifli işle zaman geçirenlere de kolaylıklar dilerim… =))

 Benzer Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Son Yazılar

Bursa Sohbet
20 Nisan 2021
Günlük Sohbet
17 Nisan 2021
Ramazan Sohbeti
15 Nisan 2021
Samsun Sohbet Odaları
14 Nisan 2021
Ramazan Sohbetleri
13 Nisan 2021
Toplist 25