Botsuz Sohbet Sitesi

Botsuz Sohbet Sitesi
Botsuz Sohbet

Botsuz Sohbet

Bir çoğumuz yıllardır sunucudan sunucuya geziyoruz.  Hemen hemen hepsinde sahte bot üyeler oluyor. Özellikle sohbet odalarına ilk kez katılan insanlar bu sahte bot üyelere çok aldanıyorlar. Bu aldanmalar bir çok kanala olumsuz tepki olarak geri dönüyor. Bu yüzden de sunucular bir türlü istenilen seviyelere gelemiyor. İstenilen konuma gelemeyen sunucuların sonu hep hüsranla noktalanıyor.  Biz ise farkımızı ortaya koyuyor ve yep yeni bir anlayışla Botsuz Sohbet sitemizde muhabbet ediyoruz.

Bir çok sunucu sahibi, insanları kanallarına gelenler ve kanallarına gelmeyenler diye ikiye ayırır.  Fakat kanallarına güvenerek gelen insanları bile aldatmakta çekinmiyorlar. Özellikle bot üye koyarak, ve maalesef yeni, tekniklerle botları konuşturarak insanları aldatıyorlar. Biz Ücretsiz Sohbet ailesi olarak bu tarz aldatmalara asa prim vermeyeceğiz ve Botsuz Sohbet kalitesini her daim koruyacağız. Sizlere sanal ortamda en kaliteli hizmeti sunmak için uğraşıyoruz. Bunların göstergesi olarak güveninizi sarsmak istemiyoruz. Her şey düzelir, her hata düzelir… Fakat! Bir insanın güveni sarsılırsa asla ve asla onu bir daha düzeltemeyiz. O yüzden güven sarsmaktan ve kalp kırmaktan itina ile kaçıyoruz.

Botsuz Sohbet Hakkında

Az önce de bahsettiğimiz gibi kırılan ve güveni sarsılan insanları geri kazanmak çok zor. Sanal dünyada ise bu durum çok istismar ediliyor. Unutmayın her klavye arkasında bir insan var. Kalbi ve yüreği olan… Sunucular bu durum hep istismar ediliyor. Botlu üyeler konuşturularak insanlar kandırılıyor. Özellikle sohbet ortamlarına yeni giren kişiler, çok hızlı kandırılıyor. Bazıları ise işi daha ileri götürüp insanların duyguları ile alay edecek kadar pervasızlaşıyorlar. İşte bu tür ahlaksız aldatmacalara son vermek için Botsuz Sohbet ortamını sizler için hazırladık.

Sunucumuz da oyun, radyo, koruma ve bilgilendirme botları dışında bot yoktur. Radyo botlarımız, link, çalan parça, dj bilgisini sizlere vermektedir. Koruma botları saldırı, hakaret, küfür ve reklamları engeller. Oyun botu ise yarışma,şişe çevirme, OXM, Kelime, İslam gibi kanallarda oyun oynamanızı sağlayan, puanlar veren bottur. Sizde özellikle son dönemlerde Covid-19 salgınından korunmak için, Sağlık Bakanlığımız’ın Hayat Eve Sığar kampanyasına uyarak Botsuz Sohbet ortamında bulunabilirsiniz.

Musty Azad 1048
1 Yorumlar
Erci

Aynen katılıyorum. Botlarla bezenmiş o kadar sahte isimlerin arasında insan kendini huzurlu hissetmiyor. Güzel paylaşım olmuş, kaleminize sağlık.

Cevap bırakın