Türkiye'nin Eğlenceli Sohbet
Odalarının Adresi


Şimdi ücretsiz sohbet edin. Türkiye'nin her yerinden bağlanan yüzlerce aktif bay ve bayan kullanıcının bulunduğu sohbet odalarında, anlık olarak sohbet etmenin keyfini çıkarın. Boş zamanlarınızı yeni insanlarla tanışarak daha eğlenceli şekilde geçirin. Yeni insanlarla sohbet ederek, yeni arkadaşlıklar kurun. Üyeliksiz olarak sohbet odalarında sizlerde hemen yerlerinizi alın, doyasıya sohbet etmeye başlayın.
Play Store App Store

Barış Pınarı Harekatı

Sohbetedersin.com Barış Pınarı Harekatı  hakkın da sohbet severleri bilgilendirmek amaçlı bugün ki makalemizde Barış Pınarı Harekatı Nedir? Ne amaçla yapılmaktadır bunları anlatacaktır.

Barış Pınarı Harekatı

Türkiye için en önemli gündem maddelerinden biriydi ismi ile dikkat çeken Barış Pınarı Harekatı Ülkede yaşayan vatandaşların oldukça ilgisini çekmiş ve merak teşkil etmekteydi. Fırat’ın doğusuna yapılması beklenen askeri operasyona verilen isimdir.

Barış Pınarı Harekatı‘nda çıkarma yapılacak ilk bölgeler , Tel Abyad,Resulayn ve Ayn El arap (kobani)olması bekleniyor.

Türkiye’nin milli beraberliği için Harekatı’n detayları aktalarım ücretsiz sohbet eden arkadaşlara Sayın Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan,”Ülkemizi terör örgütünden uzak tutmak için sürekli yüzümüze gülen, sürekli diplomatik söz oyunlarıyla kendilerince oyalayanlara diyoruz ki, artık söz bitti. Hazırlıklarımızı yaptık, harekat planlarımızı tamamladık, gereken talimatları verdik. Kararı verilen ve süreci başlamış olan barış pınarlarının önünü açma vakti, belki bugün, belki yarın denebilecek kadar yakındır. Hem karadan, hem havadan bu harekatı yürüteceğiz” dedi.

#BarısPınarıHarekatı etiketi Twitter gündeminde birinci sıraya çıkmıştı.

Erdoğan konuşmasında “Hazırlıklarımızı yaptık, harekât planlarımızı tamamladık, gereken talimatları verdik. Kararı verilen ve süreci başlamış olan barış pınarlarının önünü açma vakti, belki bugün, belki yarın denebilecek kadar yakındır. Hem karadan hem havadan bu harekâtı yürüteceğiz” ifadelerini kullandı.

Erdoğan’ın, “Barış Pınarları” ifadesini kullanması, olası operasyonun kod adı şeklinde yorumlandı. Erdoğan’ın “Barış Pınarları”nı özellikle çoğul belirtmesi de, olası operasyonun birden fazla noktadan başlayacağına işaret olarak değerlendirildi. Olası harekâtta, çıkarma yapılacak ilk bölgelerin, Tel Abyad, Resulayn ve Ayn el Arap (Kobani) olması bekleniyor.

FIRAT’IN DOĞUSU NERESİ?

Fırat Nehri’nin doğusundaki en büyük yerleşim alanları Halep’in Ayn El Arab, Rakka’nın Tel Abyad ve Tabka, Haseke’nin Kamışlı, Amude ve Rasulayn ilçeleri ile Deyrizor’un kuzey kesimlerinden oluşuyor.

 

Türkiye Vatandaşı ve Türk kanı taşıdığım son derece gururluyum Mehmetciklerimize dualarımızı borç bilirim her durum da yanlarındayız sohbet sitemizin bu konuya hassasiyetini kısa başlıklar altında açıklamaya çalıştı günümüz için çok önemli milli beraberliğimiz milli sınırlarımızın güvenliği göz bebeğimiz Mehmetciklerimizde ALLAH ONLARI KORUSUNBenzer Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Son Yazılar

Chat Nehri
27 Temmuz 2021
Zurna Sohbet Odaları
08 Haziran 2021
Tiktok Sohbetleri
04 Haziran 2021
Geveze Sohbet Odaları
29 Mayıs 2021
Toplist 25