Türkiye'nin Eğlenceli Sohbet
Odalarının Adresi


Şimdi ücretsiz sohbet edin. Türkiye'nin her yerinden bağlanan yüzlerce aktif bay ve bayan kullanıcının bulunduğu sohbet odalarında, anlık olarak sohbet etmenin keyfini çıkarın. Boş zamanlarınızı yeni insanlarla tanışarak daha eğlenceli şekilde geçirin. Yeni insanlarla sohbet ederek, yeni arkadaşlıklar kurun. Üyeliksiz olarak sohbet odalarında sizlerde hemen yerlerinizi alın, doyasıya sohbet etmeye başlayın.
Play Store App Store

Azerbaycan Ermenistan

Aliyev, ulusa sesleniş konuşması yaparak, Azerbaycan Ermenistan da ki son durumu şöyle açıkladı

Fuzuli ilinin Dörtçınar, Kürtler, Yukarı Abdurrahmanlı, Kargapazar, Aşağı Veyselli ve Yukarı Aybasanlı; Cebrail ilinin Sarafşa, Hasankaydı, Fuganlı, İmambağı, Taşveyselli, Aktepe ve Yar Ehmedli; Hocavend ilinin Ağcakend, Mülküdere, Taşbaşı, Güneşli  ve Veng köylerinin işgalden kurtarıldığını duyurdu.

Azerbaycan Ermenistan

Azerbaycan 1920 ‘den beri vermiş olduğu bağımsızlık savaşın da 2020 olmasına rağmen hala sürdürmekte, Azerbaycan Ermenistan ile olan mücadelesin de gelişmeleri sohbet sitemiz  olarak ayrı bir portal da sizlere bilgilendirmek ve türk kardeşliği olarak bunu hak görmektedeyiz.

Dünya’nın sessiz kaldığı bu zulm’e elimizden gelen bir haber ise bunu paylaşmaya bilgilendirmeye nesillere ve şuan ki insanlığa aktarmak en doğrusu olacaktır. Bugün yapmış olduğu açıklama da Azerbaycan Cumhurbaşkanı Aliyev ;

Hocavend’in Veng köyünün ismini Çınarlı olarak değiştirdiğini kaydetti.

 

Azerbaycan ordusunun Zengilan ilinin topraklarını da kurtarmaya başladığını bildiren Aliyev, kent merkezi ile Havalı, Zerneli, Memmedbeyli, Hekeri, Şerifan ve Muganlı köylerinin artık Azerbaycan’ın kontrolünde olduğunu bildirdi.

AZERBAYCAN ASKERLERİ, ZENGİLAN KENT MERKEZİNE AZERBAYCAN BAYRAĞI DİKTİ

Azerbaycan Savunma Bakanlığı, 27 yıl sonra işgalden kurtarılan Zengilan kent merkezinin görüntülerini yayımladı.

Görüntülerde, askerlerin Zengilan kentindeki binalardan birinin önüne Azerbaycan bayrağı diktiği görülüyor.

FUZULİ’NİN KÖYLERİ ELE GEÇİRİLİYOR

Aliyev, ulusa sesleniş konuşması yaparak, Fuzuli ilinin Dörtçınar, Kürtler, Yukarı Abdurrahmanlı, Kargapazar, Aşağı Veyselli ve Yukarı Aybasanlı; Cebrail ilinin Sarafşa, Hasankaydı, Fuganlı, İmambağı, Taşveyselli, Aktepe ve Yar Ehmedli; Hocavend ilinin Ağcakend, Mülküdere, Taşbaşı, Güneşli ve Veng köylerinin işgalden kurtarıldığını duyurdu.

“AKILLARINI KAYBETTİLER”

İHA’da yer alan habere göre Azerbaycan Cumhurbaşkanı İlham Aliyev ulusa sesleniş çağrısın da şu cümleri kullandı

hiç kimsenin sözde Dağlık Karabağ Cumhuriyeti’ni tanımadığına vurgu yaparak, “Şimdi dünyanın sözde suç örgütü tanımasını sağlamaya çalışıyorlar. Akıllarını kaybettiler. Kimsenin yapmayacağını anlamıyorlar. Bunu yapan her ülkenin Azerbaycan için dost ülke sayılamayacağını anlamıyorlar. Sadece dost bir ülke değil, bu ülke ile tüm bağlarımızı keseceğiz. Bugün statükoyu yeniden şekillendirmeye çalışıyorlar. Statüko yok dedim. Statükoyu yok ettik ve bunu doğru yaptık. Yaklaşık 30 yıldır bekliyoruz” dedi.

Sohbet siteleri olarak haberin kaynağını hurriyet basın ve haberturk olduğunu bildiririzBenzer Yazılar

2 Yorumlar

 1. Miyaser

  21 Ekim 2020 at 16:15

  Azerbaycan yanındayız biz de sohbet sitesi olarak

  Cevapla
 2. Melek

  21 Ekim 2020 at 21:25

  Çok güzel bir haber olmuş , elinize sağlık azerbaycan kardeşimiz dir sohbetcileri de öyle

  Cevapla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Son Yazılar

İslami Sohbet Odaları
31 Temmuz 2022
Radyo Sohbet Odaları
29 Temmuz 2022
Ege Chat Siteleri
26 Haziran 2022
Chat Nehri
27 Temmuz 2021
Toplist 25